עורכי דין
חיפוש נקיון

פירוק חברה

פירוק חברה

פירוק חברה

הליך פירוק חברה אינו קל, בייחוד כאשר מדובר בצוות עובדים שעבדו במשך זמן רב ביחד. הליך פירוק חברה כולל ביטול החברה אצל רשם החברות. ישנן סיבות שונות להליך, כאשר הסיבה הנפוצה ביותר היא קשיים כלכליים. במקרה של פירוק חברה יש להתייעץ עם עורך דין מסחרי.

כיצד עו"ד חברה מסייע בעת פירוק חברה?

הליך פירוק חברה מתבצע על ידי עו"ד חברה. חברות שאינן פעילות נאלצות לשלם אגרה לרשם החברות או להגיש דוחות לרשויות המס, ולכן הן נדרשות לפרק את החברה כדי להימנע מהוצאות מיותרות. כאשר מדובר במקרה של פירוק חברה מרצון, ההליך יחל בהגשה של בעלי החברה לרשם החברות בו הם מצהירים כי החברה תתחייב לפרוע את כל החובות עד לתקופה של 12 חודשים מתחילת הפירוק

ייצוג בצורה הטובה ביותר

עורך דין מסחרי מסייע לחברות בעת פירוקן, ולכן עליו לייצג את החברות בצורה הטובה ביותר תוך הפגנת כישורים מתאימים. עו"ד חברות צריך להיות בעל כישורים מתאימים וניסיון כדי להגן על לקוחותיו.

אולם, יחד עם הפגנת הידע עורך דין מסחרי צריך גם להבין את המערכת המשפטית באותו תחום בו הוא מעניק את השירותים, הוא חייב להפגין שליטה בתחום בו הוא מעניק שירות, היות ולעיתים מתקבלות תקנות שונות או שיש שינוי בתקנות, ולכן עליו לעקוב ולהפגין בקיאות.

הפגנת מיומנות ואסרטיביות

משרד עורכי דין בתל אביב הפועל במתן סיוע לחברה המגישה בקשה לפירוק דוגל לשרת את האנשים העובדים בחברה תוך הפגנת מיומנות ואסרטיביות. משרד עורכי דין המעסיק צוות עורכי דין שתפקידם הוא למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים של הלקוחות, בין אם מדובר בלקוח פרטי או לקוח עסקי כולם צריכים לקבל את אותו השירות.

המאמר בחסות משרד עו"ד - סהר סטוביצקי ושות' המתמחים הענקת שירותי ליטיגציה אזרחית
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים

פירוק חברה

החלטתם לפרק את החברה? מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין מסחרי?

 
כל הזכויות שמורות : פטרטל עורכי דין www.lawyers.org.il